Web Tasarımı & Panoramik Çekim & Web Sitesi Dizaynı

Web tasarımı konusunda Sakarya, Bolu ve Düzce'de firmalara ve kurumlara kaliteli, tercihsel çözümler sunan kadromoz, Türkiye genelinde oluşan referansları ile dikkat çekiyor.
İnternet hizmetlerinde, web tasarım, web programlama ve arama motorlarında bulunabilirlik konularında uzman şirketimiz, teknolojiyi yakından takip ederek, yazılımını sürekli geliştirerek, 'hizmet' odaklı bir firma olmuş, sadece bu alanda en iyi bildiği ve uzmanlaştığı işi yaparak, sektörel firmalara ve kurumlara profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir. Alan adı kaydı ve Hosting Öncelikle firmanız için belirlediğiniz alan adı tescil ettiriliyor. Ardından web sitenizin barınması için hosting işlemleri yapılıyor.

 • Piyasa analizi Firmanız inceleniyor hedef kitleniz belirleniyor bu doğrultuda tasarımınıza yön veriliyor.
 • Uygulama ve geliştirme Siteniz belirlenen içerik, plan doğrultusunda hazırlanıyor ve size sunuluyor. Sizin fikriniz ve onayınız doğrultusunda siteye son şekli veriliyor.
 • Teknik destek ve danışmanlık Proje yayınlandıktan sonra da teknik destek ve danışmanlık hizmeti veriliyor

Profesyonel web tasarımı, en az 5 yıl kullanabilirsiniz…

Kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarımı istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelen web tasarımı yapıyoruz. Genellikle yumuşak geçişler ve renk uyumu çalışmalarımızda en çok özen gösterdiğimiz özelliklerin başında yer aldığını söyleyebiliriz. Gereksiz ayrıntılardan son derece uzak durup, web sayfanızda olması gereken linkler ve bilgiler ile oluşturduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir.

Yeni nesil tasarım olarak adlandırılan web tasarımları; daha büyük linkler, geniş ve ferah bir sayfa, kullanımı son derece kolay ve estetik çalışmalarımızı referanslarımızdan görebilirsiniz. Tüm web tasarımı projelerini kendi bünyemizde yaptığımız için, hepsinin çalışma dosyaları bizde bulunmaktadır. Değiştirilebilinecek kesitler özenle seçildiği için, istenildiği takdir de bölümlerde değişiklik yapılabilir. Böylece sitenin şablonuna dokunmadan görünümünü değiştirmek son derece modern ve güncel kalmasını sağlayabiliyoruz. Günümüz teknoloji ile yaptığımız web tasarımı projeleri uzun süre şirketinizi temsil edebilir. Faaliyet gösterdiğiniz sektörünüzün en iyi web tasarımını yapmaya çalışıyoruz. Yenileme süreci çok rahat 5 yıl süre alabiliyor.

Genel görümünü küçük değişiklikler ile güncel tutup, uzun süre kullanabileceğiniz web projeniz her zaman güncel ve güzelliğini koruyacaktır. Dinamik olarak yapılan web projelerimizde güncel bilgilerinizi çok rahat bir şekilde projenize ekleyerek web tasarımınızın güncelliğini bilgi açısından da gerçekleştirmiş olacaksınız.

% 99,9 arama motorları alt yapısına uygun...

Önce kendi sitemizi yaptık. "web tasarımı" kelimesi bizim için en önemli anahtar kelimemizdir. Domain adımızın içerisinde web tasarımı kelimesi geçmemesine rağmen ilk sayfada bulunuyoruz. Yani en zor kelime bizim kelimemizdir. Genellikle ilk üç sıra içerisindeyiz. Evet, kendi web sitemizi üst sıralarda çıkarabiliyorsak, neden sizin sitenizi de Google da üst sıralara taşımayalım. Oluşturduğumuz web tasarımlarının; görsel estetiği ve hızı ile birlikte Google un bilinen tüm kriterlerine uygun bir şekilde yapıyoruz.

Csc Grup yazılım departmanı olarak bilinen tüm kriterleri doğru bir şekilde uyguluyoruz. Google' un sevmediği hiçbir şeyi yapmadan, sahte linkler almadan, sahte trafik yaratmadan, değişik hileli yollara başvurmadan, sadece arama motorlarının istediklerini en iyi şekilde analiz edip uygulamasını yapabiliyoruz. Sadece Csc Grup da bulunan farklı çözümler ile birçok kurumsal müşterimizin gerek yurt içi arama motorlarında gerekse de yurt dışı arama motorlarında çok iyi konularda yer almasını sağladık. Sadece alt yapıyı arama motorlarına göre yapmakla kalmıyoruz, SEO kavramını müşterilerimize öğretiyoruz. Böylece ne yaptığımızı ve ne yapılacağını tüm müşterilerimiz biliyor. Hiçbir konuda hiçbir müşterimize vaad vermedik vermeyiz.

Son derece hızlı, teknolojinin en üst sınırlarında…

Web tasarımı projesini oluştururken en çok dikkat ettiğimiz özelliklerdendir. Özellikle Google' un hız konusuna ne kadar önem verdiğini hepimiz biliyoruz. Gerek tasarımın yapım aşamasın, gerekse de projelendirme aşamasında, tüm ekip arkadaşlarımızın dikkate aldığı en önemli unsurlardan birisidir. Özellikle sunucularım en kaliteli sunucular olması, bant genişliğimizin sınırsız olması yazılım kalitesi ile birleşince ortaya teknolojinin izin verdiği maksimum bir hız çıkıyor. Yazılım departmanı hiçbir şekilde hazır kod kullanmamaktadır.

Çok basit düşünürsek; her arama motoru botları geldiği zaman web sitenizi hızı sayesinde çok rahat bir indeksleme yapacaktır. Bu durum karşısında arama motorları web sitenize artı bir değer ile puanlama verecektir. Artı puanlamalar anahtar kelimelerinizde üst sıralarda yer almanızı sağlar. Csc Grup oluşturduğu web projelerinde; modüler tasarım, son derece temiz kod yazımını her zaman çok önemsemiştir.

Hiçbir şey vaat etmiyoruz, sadece söylediklerimizi yapıyoruz...

Web tasarımı ve Google; günümüz ticaret hayatının vazgeçilmez reklam ve iletişim aracı, bir şirketin kıyafeti, kurumsallığının göstergesi, şirketin pazarlama müdürü, en büyük çözüm ortağımız, değişmeyen gerçek adresimiz.... Ne yazarsak yazalım yeterli olmuyor. Artık güzel bir web tasarımınız yoksa ve aynı zaman da google ile ilgilenmiyorsanız, günümüz zaman dilimini 20 yıl geriden takip ediyorsunuz demektir. Bırakın kanuni zorunluluk olmasını; anlatıma başlarken yazılan sebeplerden biri sizin için önemli olmalı diye düşünüyoruz. Prensip olarak yaptığımız tüm web tasarımlarını; projenin büyüklüğüne ya da küçüklüğüne bakılmaksızın profesyonel olarak ele alıp, müşterilerimizin minimum fiyatla maksimum verim alabileceği şekilde oluşturuyoruz. Oluşturulacak olan web projenizi alt yapısını %100 Google kriterlerine göre yapıyoruz.

Tabi ki bunu yaparken tüm kriterleri olması gerektiği gibi profesyonelce uyguluyoruz. Rekabetin son derece üst düzeyde olduğu ülkemizde birçok firma Google tabanlı web tasarımı adı altında müşterilerine yanlış bilgi verdiğini gözlemliyoruz. Bırakın google kriterlerinin yerine getirilmesi, yapılanların da baştan sona hatalı olduğunu net bir şekilde görüyoruz. Sadece bizmiyiz bu kriterleri doğru bir şekilde uygulayan şirket sorusunu kendimize sorduk. Cevabımız gayet netti " Hayır tabiki de ". İnanıyoruz ki çok az sayıda olan web tasarımı şirketleri bu konuya hassasiyetle yaklaşıyor. Yaptığı işi ciddiye alıp doğru bilgilere haiz inanın 10 tane şirket bulamazsınız.

Bir web tasarımı şirketinden beklenen kaliteli hizmet nedir?


Varsayalım ki güzel bir web tasarımı yaptırdınız. Maalesef bununla da bitmiyor ki. Aslında Google daki durumunuz da sizi tatmin ediyor. Ama yine de eksik bir şeyler var. Eksik olan sonraki ihtiyaçlar, bilmeniz gerekenler, anlık değil kalıcı çözümler. Kaliteli hizmet; web hizmetlerini aldığınız şirketi aradığınızda probleminizi çözecek yetkiliye ulaşmanızla kaliteli hizmet süreci başlamış olur. Yetkili kişinin istediğinizi algılayıp problemi çözecek yetkiliye ulaştırma hızı kaliteyi artıran ilk önemli unsurdur. Kurumunuz için en iyi web projesini; son derece bilgili, tecrübeli ve neşeli insanların oluşturdukları grup çalışmasından alabilirsiniz. Csc Grup ailesi olarak her zaman en iyi ve en güzelini oluşturmaya çalışan kadromuz ile ‘'Kurumsal İnternet Danışmanınız ‘’ olmaya talibiz. Araştırmacı ve iş dünyasının akışını bilen halkla ilişkiler uzmanı tarafından başlanan proje, görsel tasarım uzmanı ile yolunu belirler. Ortaya çıkan proje tüm beklentilerinizin üzerine çıkmış oluruz. İyi bir web tasarımının arama motorları alt yapısına uygun olması gerektiğinin bilincindeyiz.

Bilinen kriterlerin doğru bir şekilde uygulanması ile ortaya çıkan başarıyı, yaptığımız işlerden çok rahat görebilirsiniz. Özellikle arama motorlarının devi olan Google un alt yapısına verdiğimiz önem ve güncel gelişmeleri ile her zaman olabileceğin en iyisini yakalamayı başarıyoruz. Web tasarımını tamamlayan yazılım departmanımızın işleri, kıyaslanamayacak kadar mükemmel kalitededir. Gerek hız açısından, gerekse de güvenlik açısından açık ara üstün kalitesi; Csc Grup'u diğer şirketlerden ayıran en büyük özelliklerdendir. Her bir noktası son derece kaliteli ve güzel yapılan bir projenin yayına atılması ile başlayan süreç, sürekli destek alabileceğiniz halkla ilişkiler departmanımız ile çalıştığımız sürece devam eder…

Tüm Tarayıcılar İle Uyumluluk

İnanılmaz bir hızla büyüyen teknoloji dünyası beraberinde birçok bilişim devinin tarayıcı geliştirmesine neden olmuştur. Genişleyen tarayıcı çeşitliliği en çok web tasarımı sektörünün işini zorlaştırmıştır. Kriterleri ne kadar da birbirine yakın olsa birçok ayrıştıkları özellikleri mevcuttur. Profesyonel web tasarımı denildiği zaman tüm tarayıcılarda problemsiz çalışması gerekmektedir. Bu durum web tasarım yaparken çok daha fazla ayrıntı ve dikkat gerektirir oldu. Tüm tarayıcılarda web tasarımının hiçbir şekilde bozulmadan yapılması konusunda son derece dikkatli çalışıyoruz. Web tasarımının problemsiz yayın hayatına başlaması ile ilerleyen zaman diliminde oluşabilecek aksaklıklar şirketimizin garantisi kapsamında bulunmaktadır.

Csc Grup tüm web tasarımı projelerinde,  Explorer 7 ve üzeri versiyonlarında, Google Chrome, Firefox, Yandex Browser, Opera, Safari gibi dünyada en çok kullanılan tarayıcılara uyumludur.

Hizmetlerimiz:

 • Web tasarımı
 • Sanal Tur
 • E-Ticaret
 • Logo tasarımı
 • E-Dergi
 • Google Adwords
 • Katalog Tasarımı
 • Cd Kapak Tasarımı
 • Sınırsız Mail Hizmeti
 • Fotoğraf Çekimi
 • Kurumsal Kimlik Çalışmaları
 • Ürün Çekimleri
 • Video Çekimleri
 • Google Adwords