Şirket Profili

2007 yılında Düzce'de kurulan CSC GRUP bugün Düzce ofislerinde 9 çalışanı ve halen büyümeye devam eden yapılanmasıyla 2008 yılı itibarı ile 3500 den fazla iş yerinde, 14.000 den fazla internet  kullanıcısına yazılımsal ve donanımsal  hizmet üretmeye devam etmektedir.

Kuruluşundan bu güne, konusunda lider bir yazılım firması olmayı amaçlayan CSC YAZILIM. Tüm üretim sürecini bu misyonu doğrultusunda planlamış ve konusunda uzman Analiz ve Yazılım ekibiyle, son teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır değişik sektörlere yazılımlar üretmeye devam etmektedir. Bunun sonucu olarak CSC YAZILIM kendi bölgesinde örnek bir şirket pozisyonunu almıştır.

CSC YAZILIM' ın sloganı olan "Endüstriyel Çözümler Üretmek" geliştirdiğimiz internet siteleriyle ; Ticari programlara yeni ve güncel yaklaşımını ifade etmektedir. CSC YAZILIM' ın Müşteri odaklı düşünme ve üretim yaklaşımının sonucu olan BAY.t Entegre yazılımları rakiplerinden farklı olarak güncel ihtiyaçlara cevap veren ve kullanıcıların günlük ticari işlemlerinin bire-bir yansıtıldığı hareket ekranlarına ve kolay kullanıma sahip bulunmaktadır.

CSC' nin başarısı ; firma çalışanlarından müşteriye kadar ulaşan her bireyin takım oyuncusu olmasından gelmektedir. Bu takımın şüphesiz en önemli oyuncuları müşterilerdir. CSC YAZILIM Müşterilerin ihtiyaç duyduğu desteğin hayati önem taşıdığı bilinci ile Müşteriye ulaşan destek yapılanmasına çok önem vermektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet konusunda kendi bölgelerinde önde gelen bir firmadır.

CENGİZ KARABULUT